Alba Plus - Antkowiak
Twój schowek jest pusty
Przejdź do schowka
Strona Główna Katalog Sutanny i dodatki

Sutanny i dodatki

Sutanny kapłańskie to jedna z ważniejszych grup produktów firmy Alba Plus, wykonywane są przy zachowaniu najwyższej staranności i charakteryzują się niezwykle wysoką jakością.
Bogata tradycja tego działu naszej pracowni sprawia, że szyjemy nie tylko zwykłe sutanny kapłańskie ale również birety, pasy kapłańskie, mucety a nawet kompletne stroje dla księży biskupów, prałatów czy kanoników.
Posiadamy szeroki wybór naturalnych tkanin, które sprawiają, że codzienne użytkowanie tego typu ubiorów jest bardzo wygodne i komfortowe nawet w gorące dni.
Doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat oraz dbałość o każdy szczegół w procesie produkcji w połączeniu z wysokiej jakości tkaninami pozwoliło nam zyskać zaufanie wielu kapłanów i wykonywać sutanny nawet dla tych najbardziej wymagajacych.
Warto też podkreślić indywidualne podejście do każdego klienta przez co nawet najbardziej nietypowe sylwetki nie stanowią problemu w wykonaniu idealnie pasującego ubioru.
Gorąco zachęcamy do wizyty w naszej pracowni w celu zapoznania się z ofertą tkanin i jakością wykonania gotowego produktu.
 

Liczba produktów: 8
6-121 Sutanna
6-123 Sutanna
6-128 Peleryna
6-122 Sutanna
6-131 Biret
6-141 Mucet
6-142 Pas
6-138 Biret