Koszyk jest pusty

Komże Kapłańskie

Komże kapłańskie to jedna z grup produktów, wykonywanych od początku naszej działalności sięgającej lat 90-tych. Ich produkcja opiera się na doskonale dopasowanych wykrojach oraz wykorzystaniu wysokiej jakości tkanin, również tych naturalnych.

Obok tradycyjnych, białych, nieposiadających żadnych zdobień, oferujemy również komże z haftowanymi motywami liturgicznymi. Innym rodzajem zdobień, które wykorzystujemy przy produkcji komż są ozdobne wstawki i gipiury oraz ręcznie wykonywane mereżki.

Walory estetyczne i wysoka jakość wykonania sprawiają, że zaufało nam wielu odbiorców a nasze komże obecne są przy liturgii w wielu polskich kościołach jak również w licznych miejscach zagranicą. Warto też podkreślić lata nabytych doświadczeń oraz troskę o każdego klienta, co sprawia, że w naszej pracowni może się zaopatrzyć nawet osoba o nietypowych wymiarach.

W trakcie posługi kapłańskiej szata pełni bardzo ważną funkcję. Mając bogatą symbolikę, nadaje ona wagi i znaczenia wszystkim czynnościom kapłana. Jako podstawowy element kapłańskiego stroju komże kapłańskie muszą spełniać odpowiednie wymagania estetyczne i jakościowe. Dostępne w naszym sklepie szaty wykonane zostały z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, nie powinna zatem dziwić ich wytrzymałość i solidność. Poszczególne komże kapłańskie zdobią precyzyjne hafty, przydające szatom nadzwyczajnych walorów estetycznych. Wszystkich Klientów z pewnością zainteresuje również fakt, że oferowane szaty dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie komży do wzrostu kapłana.

Komże