Koszyk jest pusty

Sutanny i dodatki

Sutanny kapłańskie to jedna z ważniejszych grup produktów firmy Alba Plus, wykonywane są przy zachowaniu najwyższej staranności i charakteryzują się niezwykle wysoką jakością.

Bogata tradycja tego działu naszej pracowni sprawia, że szyjemy nie tylko zwykłe sutanny kapłańskie ale również birety, pasy kapłańskie, mucety a nawet kompletne stroje dla księży biskupów, prałatów czy kanoników.

Posiadamy szeroki wybór naturalnych tkanin, które sprawiają, że codzienne użytkowanie tego typu ubiorów jest bardzo wygodne i komfortowe nawet w gorące dni.

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat oraz dbałość o każdy szczegół w procesie produkcji w połączeniu z wysokiej jakości tkaninami pozwoliło nam zyskać zaufanie wielu kapłanów i wykonywać sutanny nawet dla tych najbardziej wymagajacych.

Warto też podkreślić indywidualne podejście do każdego klienta przez co nawet najbardziej nietypowe sylwetki nie stanowią problemu w wykonaniu idealnie pasującego ubioru.

Gorąco zachęcamy do wizyty w naszej pracowni w celu zapoznania się z ofertą tkanin i jakością wykonania gotowego produktu.

21

Sutanny i dodatki