Koszyk jest pusty

Stroje Dla Ministrantów I Lektorów

Nasza oferta strojów liturgicznych dla ministrantów obejmuje wiele produktów, które pozwalają zachować wysoki poziom estetyczny liturgii. Podstawowymi produktami w tym dziale są alby lektorskie, komże ministranckie oraz sutanny, dwuczęsciowe stroje i kołnierze ministranckie.

Szeroka gama rozmiarów, możliwość natychmiastowej realizacji zamówienia, oraz atrakcyjna cena sprawiają, że nasze alby lektorskie i komże ministranckie cieszą się ogromną popularnością w parafiach i hurtowniach szat liturgicznych.

Dla bardziej wymagających przygotowaliśmy również bogatą ofertę strojów, od prostych pelerynek aż po ozdobne sutanny ministranckie we wszystkich kolorach liturgicznych.

Staramy się zadowolić każdego klienta, dlatego też należy podkreślić możliwość składania indywidualnych zamówień na alby lektorskie i pozostałe stroje ministranckie, nawet w niestandardowych rozmiarach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym dziale i zachęcamy do współpracy.

Komże ministarnckie

 

Komża jest podstawą stroju każdego ministranta posługującego w liturgii. Nie tylko nadaje ona powagi pełnionej przez młodych ludzi funkcji, ale także ma określoną symbolikę wskazującą na czystość ducha noszącej ją osoby. Oferowane w naszym sklepie komże ministranckie wykonane zostały z wytrzymałych materiałów, dzięki którym możliwe jest sumienne spełnianie powierzonych obowiązków. Kluczowa jest również przewiewność tkaniny, zapewniająca młodym osobom komfort i swobodę. Wszystkich zainteresowanych z pewnością ucieszy fakt, że oferujemy komże ministranckie w różnych rozmiarach, nic więc nie stoi na przeszkodzie, by dopasować szatę do wieku i wzrostu ministranta.

Komże dla ministantów

 

Podstawowym elementem stroju ministranta jest komża. Prosta, biała szata symbolizująca czystość duchową noszącej ją osoby, powinna być odpowiednio wykonana – w taki sposób, by nie krępować ruchów użytkownika oraz nadać powagi obowiązkom ministranckim. W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości komże dla ministrantów przygotowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Przewiewna tkanina zapewnia w tym przypadku wyjątkową swobodę użytkowania, dzięki której ministranci będą mogli sumiennie wykonywać powierzone im zadania. Proponowane komże dla ministrantów dostępne są w różnych rozmiarach, stąd bez trudu znajdą Państwo odpowiedni produkt. Zapraszamy do zakupów.

19

Służba liturgiczna