Koszyk jest pusty

Ornaty

Ornaty w naszej pracowni wykonywane są z najwyższą starannością z wysokiej jakości tkanin, przy użyciu rozmaitych technik hafciarskich i zdobniczych.

Starannie wyselekcjonowane materiały wykorzystywane do ich produkcji charakteryzują się ogromną różnorodnością co w dużym stopniu stanowi o bogactwie naszej oferty.

Wysoki poziom artystyczny oraz duża precyzja wykonania naszych ornatów znajduje odbicie w szerokim gronie współpracujących z nami parafii oraz odbiorców hurtowych w kraju i zagranicą.

Oferujemy wiele unikatowych i wyjątkowych modeli ornatów haftowanych zarówno techniką komputerową jak i ręcznie a także okraszonych przepięknymi pasami ozdobnych tkanin. Wykonujemy też ornaty z malowanymi elementami lub naszywanymi aplikacjami.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment ornatów we wszystkich kolorach liturgicznych, z odpowiednią symboliką na każdy liturgiczny okres lub święto.

Oferujemy także możliwość wykonania ornatów według indywidualnego projektu.

Warto podkreślić, że obok walorów wizualnych jakimi cechują się ornaty z naszej pracowni, są one również bardzo wygodne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Ornaty